TİJ KESME ve DELME MAKİNASI PM008

Yarı otomatik bu makina yüksek performans vaad ediyor.

PM008 pnömatik kesme ve delme makinası Giesse tarafından poliamid tij ile ilgili tüm işlemleri yapabilmek için dizayn edilmiştir.
Bu işlemler: – kesme ve delme – sadece delme – pim yerlerini belirleme – pim çakma işlemi bütün işlemler pnömatik ekipman ile ve otomatik olarak yapılmaktadır.

 

PM008, GS008 ile aynı bilgisayar sistemine sahiptir.
Aşağıdaki verileri tuşlayarak, 1) ürün kodu, 2) kanat yüksekliği, 3) kanat genişliği, 4) kol yüksekliği. PM008, tij sayısını, uzunluklarını ve gerekli işlemleri (pimlerin yerleri gibi) otomatik olarak hesaplayacaktır.

 

Servomotorlu PM008 Tiji, kesme ve delme mesafesine otomatik olarak yerleştirir.

 

 

Bütün bu işlemeri yapabilmek için makina 3 kanala sahiptir.1) Kanal 1, tiji kesebilmek ve Ø8 delikleri açabilmek 2) Kanal 2 pim yerlerini oluşturabilmek için. 3) Kanal 3, tijleri şekillendirmek için.Tam otomatik GS008’den farklı olarak, PM008 her bir “işlem”için bir operatöre ihtiyaç duyar, kanal 1,2 veya 3 kullanılırken tij manuel olarak kanala yerleştirilir, ve makina önceden belirlenmiş sıralamaya göre uygun işlemi gerçekleştirir.

 

Teknik Detaylar

Çalışma

24Vdc 3.000 rpm motor ile.– Enkoderli ölçüm.
– Ölçü toleransı ±0.2 mm
-1.500 mm/dak. eksen kaydırma hızı.

Komut ve Kontrol Paneli

– GS-DSA EL.CON. numerik kontrol. – Aydınlatmalı LCD ekran, 20 karakterlikiki satırlı.
– Alfanumerik tipte 31 adet tuş içeren klavye.
– 24Vdc-0.3 A motor çalışmazken, 63 A tam yükte.

Diğer Ekipman

– Veri güncelleme için USB girişi.
– Barkod okuyucu. 

 

Avantajları

• Bütünüyle Giesse ürünü • Endüstriyel tip FUTURA Çift Açılım Sistemi ile uyumlu • Optik barkod okuyucusu • Veri güncellemesi için USB girişi